TR  |  EN
HİZMETLER

Günümüz ihtiyaçlarına göre web siteleri "Tasarım" ve "Yazılım" olmak üzere iki adımda ele alınmalıdır.

 

Tasarım

 

Web siteniz, firmanıza ya da size özgü bir tasarıma sahip olmalıdır. Siteniz, standart şablonlarının aksine firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkaran, pazarlanan ürünlerin türleri ve özelliklerine göre kolay erişim ve anlaşılabilirlik sağlayan, ziyaretçilerinizi bir karmaşaya değil, sade ama şık bir gezintiye yönlendiren bir tasarıma sahip olmalıdır.

 

Tasarımda dikkat edilecek diğer ve çok önemli bir konu da değişik tarayıcılara (Browser) göre farklılıklar göstermemesidir. Piyasanın en popüler tarayıcıları (Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Safari, vb.) ile görüntülenen siteniz bir uyum içinde olmalı ve tüm tarayıcılara göre optimize edilmelidir.

 

Yazılım

 

Sitenizin içeriği önceden çok iyi planlanmalı, buna göre oluşturulan veritabanı sayesinde o andaki ihtiyaçlarınız ile gelecekte oluşabilecek talepleriniz karşılanmalıdır. Yazılımın sağlam ve tutarlı olması gerek site içeriğinin düzgün çalışması ve ziyaretçilere aktarılması, gerekse içeriğin sürekli güncel tutulabilmesi için son derece gereklidir.

 

Sitenizin kontrol panelinin son derece anlaşılabilir, tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden, her türlü güncellemeyi (görsel, doküman, video, vb.) herhangi bir eğitime veya uzmanlığa gerek duymaksızın çok basitçe yapabileceğiniz bir sistematiğe ve yazılıma sahip olması gerekmektedir.

 

Firmamız, yılların verdiği bilgi, birikim ve deneyimle tüm bu ihtiyaçları karşılamaktadır.