TR  |  EN
KURUMSAL

1997 yılından bu yana faaliyet gösteren TERSAÇI, grafik tasarım ve bilgisayar üzerine başlayan yolcuğuna 2006 yılından itibaren tamamen web tasarım ve web yazılım alanlarında devam etmektedir. Müşterilerinin web tabanlı her türlü ihtiyaçlarını karşılamakta ve en karmaşık problemlerini çözmeye yönelik farklı çözüm ve hizmetler geliştirip sunmaktadır.

Son dönemde geliştirdiği etkinlik yönetimi programı (PRONGRE Profesyonel Kongre ve Toplantı Yazılımı) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yazılımı) ile sektöre yeni bir nefes olmuştur. Uzun yılların verdiği deneyimle yazılımlarını günümüz şartlarına göre uyarlamış ve her türlü ihtiyacı karşılar hale gelmiştir.

Firmaların özelliklerine, iş yapısı ve iş hacmine, isteklerine özel çözümler sunmakta, firmanın ihtiyacı olan veritabanını tasarlamaktadır. Firmaların tamamen kendisine özgü yazılımlara sahip olmasını sağlamaktadır.

Geliştirdiği çözümler tamamen müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olup, güncelleme, iyileştirme gibi satış sonrası destek hizmetleri kesintisiz devam etmektedir.